شماره خبر : 134
منتشر شده در مورخ : ۲ بهمن ۱۳۹۹
ساعت : 23:14
ادامه پخش «شبگرد» و «مکث» پس از ماه رمضان

مدیر شبکه دو خبر داد؛

ادامه پخش «شبگرد» و «مکث» پس از ماه رمضان

برنامه شبانگاهی «شبگرد» و «مکث» عنوان دو برنامه از تولیدات شبکه دو سیما هستند که پس از پخش موفق خود در رمضان امسال، بنا به گفته مدیر شبکه دو پخش‌شان از این شبکه ادامه خواهد یافت.

به گزارش جام جم آنلاین، محمدرضا جعفری جلوه با بیان اینکه در ایام رمضان برنامه شبگرد را پس از آخرین بخش خبری به مخاطبان تقدیم ‌کردیم، اظهار داشت:  ان‌شاالله در جدول پخش بعد از ماه مبارک رمضان  «شبگرد» را خواهیم داشت. البته در این شب‌ها هر شب این برنامه تقدیم می‌شد اما پس از ماه مبارک یک تا دو شب در هفته پخش خواهد شد.
وی در ادامه افزود: پخش برنامه «مکث» نیز ادامه خواهد یافت. همچنین چند برنامه جدید و متفاوت آخر شبی که در مرحله تولید و آماده‌سازی هستند ان‌شاءالله به تدریج به جدول پخش افزوده خواهند شد.
جعفری جلوه ادامه داد: «شبگرد» تجربه قابل اعتنا و قابل احترامی است و اینکه توانسته طیفی از چهره‌ها را به صحنه بیاورد و میزبانی کند و با آنها به یک گفتگوی دلنشین و صمیمی بنشیند و در قالب این گفتگوهای متفاوت قدری از آن فضای سلبریتی زده فاصله بگیرد، اتفاق مبارکی است. چهره‌های مدعو نباید صرفاً چهره‌های هنری و یا ورزشی باشند. (هرچند آنها هم چهره‌اند اما فقط آنها نیستند.) طبیعی است که ما چهره‌های اجتماعی و سیاسی بسیار متنوع و گسترده‌ای داریم که باید بلد باشیم برای آنها در ذهن و روح مخاطبمان جایگاه شایسته‌­ای فراهم سازیم.
 وی یکی از اهداف دعوت از مهمانان در حوزه های مختلف را ایجاد همدلی بیشتر  در کشور  و جامعه‌  عنوان کرد و گفت: بین همه آنهایی که درک، درد  و مقصد مشترک دارند و نسبت به سرنوشت کشور،جامعه، نظام و همچنین سرنوشت فرهنگ اصیل این سرزمین دارای دلبستگی جدی هستند می تواند همخوانی ایجاد شود و  رسانه باید بازتاب دهنده آنها باشد.

برچسب ها : ماه رمضان شبگرد مکث شبکه دو