printlogo


حق با شماست

#  جایزه-وعده 
راهمی از اراك: 
با وجود برنده شدن یك دستگاه خودرو در مسابقه تلویزیونی 2018، بعد از چند وقت اسپانسر برنامه با اینجانب تماس گرفت و اعلام كرد كه یك فقره چك به جای خودرو به شما تعلق می‌گیرد. چرا مسؤولان این مسابقه به وعده‌های خود عمل نمی‌كنند؟ 

#  شن پاشی- معابر 
تركی‌زاده از تهران: 
از شهرداری محترم درخواست می‌شود تا پس از شن‌پاشی در معابر برای جلوگیری از یخ‌زدگی، نسبت به تمیز كردن و جمع‌آوری این شن‌ها اقدام كند.

#  خودرو- لوكس 
سماواتی از تهران: 
كماكان خودروهای لوكس وارد كشور می‌شود و قشر خاصی از این موضوع سود می‌برد، ولی متاسفانه برای حمایت از مردم خودروهای ارزان قیمت به هیچ عنوان وارد كشور نمی‌شود. چرا؟

#  گوشت- خاطره 
حسنی از تهران: 
قیمت گوشت و مرغ سر به فلك كشیده است و به نظر می‌رسد این محصولات غذایی در حال حذف شدن از سفره غذایی مردم است.

#  نظارت -گرانی 
زحمتی از تهران: 
با وجود تولید فراوان آبزیان مانند ماهی در كشور، چرا قیمت این محصولات نسبت به پارسال به بیش از دو برابر افزایش داشته است؟ متاسفانه نبود نظارت بر بازار علت اصلی همه گرانی‌هاست.

جوابیه
​​​​​​​در پی درج پیامی در 10 دی 1397 با عنوان «خط ویژه» مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 شهر تهران با ارسال نمابری اعلام كرد: تعریض یك خیابان و رسیدن عرض آن به عرض مصوبه كه در نقشه طرح‌های تفصیلی شهر تهران تعیین شده؛ زمانبر است و این امر پلاك به پلاك و در زمان صدور پروانه برای هر ملك صورت می‌پذیرد و شهرداری در این زمینه اجباری به شهروند تحمیل نمی‌كند. از طرفی با توجه به قرارگیری محدوده مذكور در طرح محدودیت ترافیكی و لزوم استفاده شهروندان از حمل‌ونقل عمومی و همچنین عبور خطوط اتوبوسرانی و مترو پیشنهاد می‌شود شهروندان از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده كنند.

آدرس مطلب http://jamejamdaily.ir/newspaper/page/5296/13/10138/0