printlogo


آرزوی کودک شرکت‌کننده در «کودک‌شو» اشک همه را درآورد
قصه کربلایی مبینا
برنامه كودك‌شو كه دوشنبه‌شب روی آنتن شبكه نسیم رفت لحظه‌های پر اشك و خنده زیادی داشت. از شوخی‌های خانوادگی در ابتدای برنامه گرفته تا لحظه‌ای كه مبینا، كودك شركت‌كننده از بزرگ‌ترین خواسته‌اش گفت و اشك پدر و تماشاگران حاضر در استودیو را درآورد. آرزوی او رفتن به كربلاست و گفتنش باعث شد حال پدر و مادرش دگرگون شود. این لحظه‌ غیرقابل پیش‌بینی و واقعی آنچنان از دل برآمده بود كه لاجرم بر دل نشست. جام‌جم نگاهی به این قسمت از برنامه انداخته و با رضا نصیری شهرضایی، تهیه‌كننده این برنامه گفت‌وگو كرده است.

در كودك شو چه گذشت؟
در این قسمت از برنامه خانواده سالمی حضور داشتند. خانواده جوانی كه با دختر خردسالشان مبینا در برنامه شركت كرده‌اند. 
از همان ابتدا، برنامه با لحظه‌های بانمك همراه بود. این قسمت با شوخی‌های میان اعضای خانواده سالمی و خنده آغاز شد و در اوج با اشك‌های پدر مبینا به خاطر آرزوی طفلش ادامه یافت تا جایی كه فضای برنامه برای لحظاتی تغییر كرد و چشم دیگر اعضای خانواده سالمی كه در میان تماشاگران نشسته بودند هم تر شد. 
​​​​​​​
آرزوی بزرگ مبینا كوچولو
بازغی در قسمتی از برنامه كه به بخش پرسش و پاسخ از پدر و مادر و مقایسه پاسخ‌های آنان با كودكشان اختصاص داشت از بزرگ‌ترین خواسته یا آرزوی مبینا پرسید كه آقای سالمی جواب داد: دوست دارد با پدر و مادرش به كربلا برود. بعد از این پاسخ نوبت به مبینا رسید و او هم با زبانی كودكانه خواسته‌اش را كه كربلا رفتن همراه والدین است، تكرار كرد و اینجا بود كه خانواده از این موفقیت غرق شادی شدند و در چند ثانیه این خنده به اشك بدل شد.
 
لحظه‌هایی از جنس احساس
وقتی مهمانان از جنس مردم عادی باشند،‌ رخ دادن چنین اتفاقاتی در برنامه دور از ذهن نیست. باید انتظار داشت در لحظه با یك كلام و یك نگاه كل معادلات چیده شده برنامه بر هم بخورد و آن را از فرمت همیشگی خود خارج كند. هرچند تمام این اتفاقات معمولا در نهایت به سود برنامه تمام می‌شود. 
پیش