رضا رویگری: تنها ثروتم محبت مردم است

مدیرکل روابط‌عمومی رسانه‌ملی به دیدار آقای بازیگر رفت

رضا رویگری: تنها ثروتم محبت مردم است

مدیرکل روابط‌عمومی رسانه‌ملی به منزل رضا رویگری، بازیگر پیشکسوت تلویزیون رفت و با او دیدار تازه کرد.

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌ملی، حسین قرایی که حامل سلام رئیس سازمان صداوسیما به این هنرمند پیشکسوت بود، گفت: توفیق خداوندی است که قدردان نعماتی چون شما باشیم؛ عزیزان و سرورانی که سرمایه عالم هنر و تلویزیون‌اند.
وی برای رویگری آرزوی سلامتی و طول عمر کرد و افزود: سالیان طولانی کار هنرمندانه و از سر عشق برای مردم باعث شده مردم نگران شما باشند و دوست‌تان بدارند. ازاین‌رو، وظیفه خودمان می‌دانیم پیام‌رسان این علاقه و دغدغه‌مندی شایسته باشیم.
رضا رویگری هم ضمن تشکر از توجه دست‌اندرکاران رسانه‌ملی، اظهار کرد: جای خوشحالی است دوستان خوبی چون شما داریم. از مردم هم سپاسگزارم. همین دو سه روز پیش به قم و جمکران رفته بودم و جمعیت بسیاری دورم جمع شده بودند. درواقع، تنها ثروت من محبت مردم است. محبت را نمی‌شود اختلاس کرد و چیزی از روی آن برداشت.
وی افزود: خداوند را شکر می‌کنم که محبت مردم را دارم و حاضر نیستم آن را با چیزی عوض کنم؛ زیرا کاری برای‌شان نکرده‌ام که این اندازه به من محبت می‌کنند.
آقای بازیگر از سریال ماندگار «مختارنامه» هم یاد کرد و گفت: اتفاقا اخیرا مختارنامه را تماشا می‌کردم و هربار هم از تلویزیون پخش شود، بیننده‌اش هستم. به‌نظرم دیالوگ‌های میرباقری را باید چندباره شنید. آقای میرباقری انسانی بی‌نظیر است؛ هم از حیث انسانی و هم هنری. رویگری ادامه داد: از شروع کار سریال، یک‌بار برای سریال سلمان دعوت شده‌ام و قرار است در فصل ایران نقشی هم داشته باشم.
این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، بااین‌حال گلایه‌هایی نیز از کم‌کاری در آثار نمایشی این دو حوزه داشت و گفت: حال جسمی‌ام بهتر از حال روحی‌ام است. مدت‌هاست پیشنهاد خوبی برای کار نداشته‌ام و می‌خواهم بگویم هیچ‌کس رعایت مسائل جسمی‌ام را نکند، هنوز می‌توانم کار کنم و وقتی مشغول بازی در نقشی هستم، سرحال می‌شوم و سر ذوق می‌آیم.
بنابراین گزارش، رضا رویگری، بازیگر پیشکسوت تلویزیون، تئاتر و سینما و زاده 26 دی‌ 1326 در شمیران تهران است. این هنرمند شناخته‌شده که فعالیت هنری‌اش را از دهه 40 آغاز کرده است؛ در آثار نمایشی مختلفی در تلویزیون به ایفای نقش پرداخته که از جمله آنها می‌توان به محله بروبیا، محله بهداشت، به کجا چنین شتابان، تنهایی لیلا، معراجی‌ها، سریال مختارنامه و... اشاره کرد. همچنین صدای این چهره آشنای عرصه تصویر، با سرود «ا... ا...» در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ماندگار شده است.