جنجال‌های کریم بنزما در لیگ عربستان تمامی ندارد

جنجال‌های کریم بنزما در لیگ عربستان تمامی ندارد

شیفتگان حاشیه کریم بنزما دردوران ورزشی‌اش کم حاشیه نداشته، ازمتهم شدن در دادگاه به جرم اخاذی از یکی دوستانش گرفته تا اظهارات تندوتیزش ازسیاستمداران فرانسوی.

گمان بر این بود که او با گرفتن پول کلان به عربستان می‌رود تا دور از حواشی معمول فوتبال اروپا دوران بازنشستگی مرفهی را طی کند اما حواشی او در عربستان هم ادامه دارد. بنزما بعد از چند روز غیبت در تمرین الاتحاد بالاخره با تیم تمرین کرد اما اقدامی که او بعد از بازگشت به تمرین از خود نشان داد جنجال‌ساز شد. این بازیکن فرانسوی همه تصاویرش با پیراهن الاتحاد را از اینستاگرام خود حذف کرد که این موضوع باعث خشم هواداران الاتحاد از او شد. 

کاتالین نواک، اولین رئیس‌جمهور زن مجارستان استعفا داد
یک عفو اشتباه
کاتالین نواک، اولین رئیس‌جمهور زن مجارستان به‌دلیل عفو مردی که به اتهام سرپوش گذاشتن بر پرونده آزار جنسی کودکان محکوم شده بود، از سمت خود استعفا داد. در پی آن اعتراضات در مجارستان برای استعفای او افزایش یافت. خانم نواک عذرخواهی کرد و گفت که در اعطای عفو به این مرد «اشتباه» کرده‌است. جنجالی که به استعفای اومنجر شد، پس از آن رخ داد که هفته گذشته رسانه‌های مجارستانی اسامی ۲۵نفری را که درآوریل سال گذشته توسط خانم نواک به‌عنوان بخشی از سفر پاپ فرانسیس به مجارستان مورد عفو قرار گرفتند، منتشر شد.

کریستوفر نولان،جوایز انجمن کارگردانان را درو کرد
پدر قلب اتم!
هفتاد‌و‌ششمین دوره جوایز سالانه انجمن کارگردانان آمریکا برندگان خود را طی مراسمی اعلام کرد و در نهایت کریستوفر نولان برای فیلم «اوپنهایمر» جایزه بهترین دستاورد کارگردانی سال را به خود اختصاص داد و قدم مهمی به سوی درخشش در جوایز اسکار برداشت. انجمن کارگردانان آمریکا که دارای حدود ۱۹هزارعضو رای‌دهنده است،در طول تاریخ بیش‌ از هفت دهه‌ای خود، معتبرترین پیش‌بینی‌کننده برای جایزه بهترین کارگردانی اسکار بوده و تنها هشت برنده جایزه این انجمن، نتوانسته‌اند جایزه اسکار کارگردانی را کسب کنند که آخرین مورد آن سم مندس برای فیلم «۱۹۱۷» بود که در سال ۲۰۲۰ رقابت اسکار کارگردانی را به «بونگ جون هو» (انگل) باخت.