قتل هولناک پاکبان شهرداری در اتوبان نیایش

قتل هولناک پاکبان شهرداری در اتوبان نیایش

راننده خودروی پژو پرشیای مشکی با حمله به پاکبان شهرداری، او را از روی پل به اتوبان نیایش پرت کرد و به قتل رساند. پلیس تهران تحقیقات برای دستگیری قاتل را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار «جام‌جم»، ساعت 2 بامداد جمعه بیستم بهمن امسال یکی از ماموران کلانتری شهرک غرب با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و او را در جریان  قتل کار‌گر 20ساله‌ای قرار داد. با دستور قضایی، تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی‌ ماجرا به آنجا اعزام شدند. آنها در تحقیقات اولیه متوجه شدند که مقتول با دوستانش مشغول نظافت مسیر روگذر اتوبان نیایش بودند که این جنایت رقم خورده است‌.
​​​​​​​یکی از کارگران دراظهاراتش گفت‌: ما برای پیمانکار شهرداری کار می‌کردیم و مشغول شستن و نظافت دیواره‌های روگذر بودیم. ناگهان خودروی پژو پرشیای مشکی مقابل‌مان توقف کرد‌. فکر نمی‌کردیم راننده جوان نقشه شومی در سر داشته باشد‌. او بی‌هیچ مقدمه‌ای‌ از خودرو پیاده شد و سمت‌مان آمد. سمت دوست‌مان رفت و با او گلاویز شده و او را از بالای پل به پایین انداخت‌. سریع خودمان را سمت او رساندیم که ما را هم تهدید کرد و به سرعت سوار خودرویش شد و با همراهانش فرار کرد‌. چند خودرو نیز موقع عبور از زیر پل با پیکر او تصادف کردند و بعد دوستم فوت شد. راننده وهمدستانش را نمی‌شناسم و نمی‌دانم با چه انگیزه‌ای دست به این اقدام مرگبار زدند. 
محسن اختیاری، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت‌: با دستور قضایی قرار شد که فیلم دوربین‌های مداربسته بازبینی شود تا تصاویر صحنه قتل به‌دست بیاید‌. همچنین با به‌دست آمدن شماره پلاک خودروی قاتل، او تحت تعقیب پلیس جنایی پایتخت قرار گرفت تا با دستگیری وی، انگیزه‌اش از این جنایت فاش شود‌.