برد پرسپولیس با پنجره باز

اوسمار اولین پیروزی را جشن گرفت

برد پرسپولیس با پنجره باز

پرسپولیس و اولین برد با مربی برزیلی خود اوسمار ویرا. قرمزها در روزی که از داشتن تماشاگر محروم بودند، حساس‌ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر را با زدن دو گل در دو دقیقه، از تیم خوب تراکتور بردند و با 3 امتیاز ارزشمند این بازی به رده دوم جدول صعود کردند.

زننده گل اول قرمزها عیسی آل‌کثیر بود که به لطف باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس مجوز حضور در زمین را به دست آورد و در همان نخستین بازی هم پایش به گل باز شد. عیسی در دقیقه 57 دروازه حسین پورحمیدی را باز کرد و دو دقیقه بعد، نوبت به مهدی ترابی رسید که زننده گل دوم تیمش باشد. با این نتیجه قرمزها 33 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر، خود را به 2 امتیازی استقلال رساندند تا بازی امروز تیم جواد نکونام در انزلی، حساسیت بیشتری به خود بگیرد.

از جمله اتفاقات قابل ذکر بازی شب گذشته پرسپولیس و تراکتور باید به کارت زرد علیرضا بیرانوند اشاره کرد. او با این اخطار بازی دشوار بعدی پرسپولیس با ذوب‌آهن در اصفهان را هم از دست داد تا برای اولین بار در این فصل، قرمزها با دروازه‌بانی غیر از بیرانوند، به مصاف حریفان بروند.

پرسپولیسی‌ها امیدوارند در بازی بعدی و با توجه به بازشدن پنجره‌شان، از دیگر خریدهای زمستانی خود از جمله عبدالکریم حسن قطری استفاده کنند.