«فتوش» به الکوثر می‌آید

«فتوش» به الکوثر می‌آیدگروه کودک و نوجوان شبکه الکوثر از امروز برنامه زنده «فتوش» را برای گروه 7 تا 16 سال روی آنتن می‌‌برد.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهدی صالح مهدی، کارگردان و تهیه‌کننده ویژه برنامه 120 دقیقه‌ای فتوش گفت: مخاطبان و بینندگان عرب زبان در گروه سنی 7 تا 16ساله به عنوان مخاطب هدف برنامه شناخته می‌شوند و علاوه بر این، گروه سازنده  فتوش  هم گروهی بسیار جوان و فعال هستند.
به واسطه همین جوانی و پویایی اعضای گروه، که کودک درون زنده و فعالی دارند، بارها اتفاق افتاده که مجبور شدیم برای ضبط یک آیتم، آن را چند بار تکرار کنیم‌، چرا که عوامل با هیجان زیادی کار را دنبال می‌کنند و هر بار هم تلاش می‌کنیم، بهترین برداشت را تدوین کنیم.
وی افزود: از مهم‌ترین اهداف این برنامه، ایجاد ارتباط مستقیم و صمیمی‌ با مخاطب و همچنین آموزش و سرگرمی است. یکی از جذابیت‌های خاص و ساختاری این برنامه زنده، تنوع در آیتم‌ها و موضوعات روزانه و نیز اجرای برنامه با حضور چند مجری و عروسک است که این همه در جهت همراهی و مشارکت مخاطبان طراحی شده است.
کارگردان و تهیه‌کننده فتوش ادامه داد: بخش‌های مختلف و جذابی در برنامه  گنجانده شده است که از آن جمله می‌توان به مسابقه حفظ سوره‌های کوچک قرآن، پخش ویدئوهای ارسالی و ... اشاره کرد.