نسخه Pdf

بیست‌ویکمین جشنواره «کتاب و رسانه» فراخوان داد

بیست‌ویکمین جشنواره «کتاب و رسانه» فراخوان داد

بیست‌ویکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» در سه حوزه «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «پخش رادیویی و تلویزیونی» و «رسانه‌های اجتماعی» فراخوانی منتشر کرده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار رسانه‌ای خود با موضوع کتاب و کتابخوانی در تمامی قالب‌های تولید محتوا در سه حوزه «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «پخش رادیویی و تلویزیونی» و «رسانه‌های اجتماعی» را به این جشنواره ارسال کنند.
براساس این فراخوان، آثاری که از اول مهر۱۴۰۱ تا سی‌ویکم شهریور۱۴۰۲ منتشر شده باشد، در بیست‌ویکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» قابل پذیرش خواهد بود و اهالی رسانه می‌توانند در هر محور سه اثر ارسال کنند. در این دوره از جشنواره «کتاب و رسانه» از «بهترین ویترین کتابفروشی‌ها»، «شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب» و «ناشر فعال در استفاده از بسترهای رسانه‌ای» در بخش جایزه ویژه تقدیر خواهد شد و به برگزیدگان در محورهای ۱۹گانه، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود. 
علاقه‌مندان برای شرکت در بیست‌ویکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» از بیستم آبان تا پنجم آذر۱۴۰۲ به‌مدت ۱۵روز فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resane.ketab.ir نسبت به مطالعه آیین‌نامه و ارسال آثار خود اقدام کنند.