نسخه Pdf

حالا تو حلوا بساز

ویترین قفسه کتاب

حالا تو حلوا بساز

روزبه به آشپزخانه رفت و پیراهن سخنگو را توی ماشین لباسشویی انداخت. پیراهن که تا حالا توی ماشین لباسشویی نرفته بود، داد زد و گفت:

«روزبه! داری چه‌کار می‌کنی؟ مگر دیوانه شده‌ای؟ مگر من کار بدی کرده‌ام که مرا توی دهان این جانور می‌اندازی؟ تا قورتم نداده، مرا بیاور بیرون. مرا از دست این بشکه‌ لباس‌خوار نجات بده. خواهش می‌کنم روزبه! خواهش می‌کنم.» آنچه خواندید، بخش‌هایی از کتابی است که در قالب گفت‌وگوهایی میان پسربچه‌ای کنجکاو و پیراهنش، به اهمیت صبر در زندگی کودکان می‌پردازد. می‌توانید این کتاب را از سایت انتشارات جمال تهیه کنید.

نویسنده:  غلامرضا حیدری‌ابهری
انتشارات: جمال
قیمت: 40هزار تومان

بهتر زندگی کنیم

​​​​​​​این کتاب مجموعه‌ای هفت جلدی است که نکاتی آموزنده و کاربردی‌را در اختیار مخاطب کودک قرار می‌دهد. متن و نقاشی‌های کتاب شیوه‌های گوناگون دوستی کودکان و کنار آمدن آنها با دیگران و نحوه یک زندگی خوب را نشان می‌دهد. شاید هر بچه‌ای چنین ارتباط‌ها و برخوردهایی را تجربه کند. والدین و مربیان می‌توانند با مرور متن و تصاویر کتاب نزد کودک، او را از پیش برای چنین موقعیت‌هایی آماده کنند. درواقع محتوای کتاب به موضوعات مختلف زندگی و مسائلی اشاره می‌کند که کودکان به طور حتم با آنها دست‌وپنجه نرم خواهند کرد.

نویسنده:  لوری کراسنی براون، مارک براون و استیون کرنسکی
ترجمه:  ویدا لشگری
انتشارات: قدیانی
قیمت: 140هزار تومان