هیاهوی بسیار برای هیچ!

هیاهوی بسیار برای هیچ!

همزمان با داغ‌تر شدن تنور انتخابات پیش رو در سراسر ایران و پرشدن فضای کشور از شور انتخاباتی، بار دیگر ماموریت رسانه‌های معاند بیگانه و معلوم‌الحال برای سنگ‌اندازی در مسیر موج خروشان مردمی که خود را مهیای انتخاب نامزدهای موردنظر از بین شخصیت‌های مستقل یا وابسته به طیف‌های سیاسی مختلف کرده‌اند، اوج گرفته است.

وارونگی با سیاه‌نمایی
رسانه‌های فارسی‌زبان معاند مثل تمامی سال‌های گذشته، بخش قابل‌توجهی از مطالب و برنامه‌های خود را صرف سیاه‌نمایی فضای انتخاباتی پرشور ایران کرده‌اند.

خیابان‌های آرام، تلویزیون‌های شلوغ

گره زدن انتخابات ایران به ناآرامی‌های سال‌های قبل، از جمله ترفندهایی است که برخی رسانه‌های معاند تقلا می‌کنند از آن برای تحت‌تاثیر قرار دادن افکار عمومی بهره‌برداری کنند.

ترفند تورم 

مطرح کردن سوژه‌های تکراری نظیر تورم و گرانی که بخش قابل‌توجهی از آن ریشه در اقدامات ظالمانه علیه ایران دارداز جمله ترفندهای دیگری است که این رسانه‌ها به‌کار می‌برند. 

اینترنشنال علیه مردم 

در بین شبکه‌های معاند فارسی‌زبان، شاید بیشترین حجم تقلا برای اثرگذاری بر فضای انتخابات ایران را شبکه اینترنشنال هم از طریق شبکه تلویزیونی و هم از رسانه‌های مجازی خود انجام می‌دهد.

برنامه‌های صهیونیستی
اوج گرفتن فعالیت و تکاپوی رسانه‌های معاند فارسی‌زبان در آستانه برگزاری دوره‌های مختلف انتخابات، اتفاق تازه‌ای نیست اما در این سال‌ها با افزایش پشتیبانی رژیم صهیونیستی، این اقدامات افزایش داشته است.