مائوریتسیو پوچتینو هم از باشگاه چلسی اخراج شد!

مائوریتسیو پوچتینو هم از باشگاه چلسی اخراج شد!

وضعیت قرمزِ آبی‌ها چلسی باز هم مربی‌اش را اخراج کرد! اتفاقی که حتی برای تیم‌های عربی هم به نوعی عجیب است؛ تیم‌هایی که به سهولت اخراج مربی در جهان مشهورترین هستند.

روزگار ناخوش پوچتینو اما ازخروجش از باشگاه تاتنهام آغاز شد؛ جایی که او با نایب قهرمانی این تیم در جام باشگاه‌های اروپا در شمایل قهرمان از آن بیرون آمد و به تیم متمول پاری‌سن ژرمن پیوست و تیمی را نتوانست قهرمان کند که همزمان از حضور امباپه، نیمار و لیونل مسی بهره می‌برد! بعد از آن بود که به تیم چلسی پیوست، تیمی که بعد از توخل، چندین مربی را تغییر داده بود اما انگار نفرین آبی‌های لندن او را هم  دچار کرد! 

در انتخابات شهرداری‌های ترکیه، رجب طیب اردوغان شکست خورد
شکست پاشا

رجب طیب اردوغان بالاخره در یک مبارزه انتخاباتی شکست خورده است! همین است که می‌توان نام او را به عنوان یکی از چهره‌های روز در اینجا ثبت کنیم. شکست اردوغان در انتخابات شهرداری‌ها از این رو برای شرکت‌کنندگان مهم است که بدانیم این اتفاق پس از نزدیک به سه دهه افتاده است. به این معناکه حزب حاکم پس از30سال در این انتخابات شکست خورده است. نوع مواجهه اردوغان پس از این شکست هم برای رسانه‌ها جالب توجه بوده است. او اعلام کرد: «نتایج انتخابات، شکست ما را نشان می‌دهد. با قلبی باز نتایج انتخابات را ارزیابی می‌کنیم و حساب و کتاب داخلی انجام می‌دهیم.»

کیت میدلتون، عروس خاندان سلطنتی به بیماری سرطان مبتلا شد
نفرین باکینگهام

«کیت میدلتون» همسر ویلیام، ولیعهد انگلیس با اعلام خبری مبنی بر ابتلایش به سرطان به شایعات چند ماه اخیر پایان داد؛ خبری که پس از بیماری پادشاه چارلز سوم، خاندان سلطنتی را در بلاتکلیفی عمیقی فرو برده است. چارلز سوم پیشتر در اوایل ماه فوریه اعلام کرده بود که به سرطان مبتلا و همچنین درمان شده است. کیت نیز همانند چارلز سوم مشخص نکرد که به چه نوعی از سرطان مبتلا شده است. کیت میدلتون در ویدئویی از پیش ضبط شده گفت: «این چند ماه به طرز عجیبی برای کل خانواده ما سخت بوده است. البته که این شوک بزرگی است.»