جنایت صهیونیست‌ها درحمله به بیمارستان‌ها در تاریخ می‌ماند

جنایت صهیونیست‌ها درحمله به بیمارستان‌ها در تاریخ می‌ماند

ناصر کنعانی در صفحه مجازی خود در ایکس نوشت: خجسته میلاد باسعادت حضرت زینب کبری سلام‌ا... علیها و روز پرستار بر همگان خاصه بر پرستاران خدوم ایران عزیز مبارک و فرخنده باد.

وی ادامه داد: در حالی امروز در سالروز میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار، تلاش و خدمات ارزشمند جامعه پرستاران و مدافعان حریم سلامت ایرانیان را ارج می‌نهیم که شاهد جنایت فجیع صهیونیست‌ها در حملات مستقیم و عمدی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در غزه هستیم. حملاتی که تاکنون منجر به شهادت ۱۹۸ پزشک و پرستار و امدادگر، نابودی ۵۵ آمبولانس و خارج شدن ۲۵ بیمارستان از چرخه خدمت شده است. سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جهانیان هرگز ناله‌ها‌، گریه‌ها و شهادت مظلومانه نوزادان نارس معصوم، کودکان و زنان بیمار و بی‌پناه بیمارستان شفا و ده‌ها بیمارستان دیگر در غزه را از یاد نخواهد برد و ننگ و شرم تاریخی این جنایات هولناک برای صهیونیست‌های کودک‌کُش و حامیان آنها تا همیشه تاریخ باقی خواهد ماند. 

افزایش بودجه صداوسیما
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر دیروز و در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه، تبصره ۲ماده ۷۷ لایحه برنامه هفتم را تصویب کردند. طبق این مصوبه، به منظور تحقق تکالیف و شاخص‌های تعیین شده در این قانون برای سازمان صداوسیما، سازمان برنامه و بودجه مکلف است درسال اول برنامه، نسبت‌به افزایش ۴۳درصدی سهم دولت در تأمین اعتبارات۱۴۰۲ سازمان صداوسیمای جمهوری‌اسلامی ایران اقدام کند و این افزایش را در سنوات بعد از سال۱۴۰۳ نیز پایه افزایش سنواتی قرار دهد.