یک کشته ‌در حادثه انفجار مین

یک کشته ‌در حادثه انفجار مین

سخنگوی اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدومیت سه نفر دیگر در پی انفجار مین در روستایی در بستان خبر داد.

عارف شرهانی در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: در پی انفجار مین که ساعت ۱۳روز چهارشنبه در روستای نبعه از توابع بستان رخ داد، یک مرد جوان ۱۹ساله جان باخت. همچنین دراین حادثه یک زن ۵۷ ساله و دو پسربچه ۱۰ و ۱۲ ساله مصدوم شدند که توسط تکنیسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نفت سوسنگرد انتقال یافتند.

4 کشته در تصادف 
در تصادف کوئیک با پژو ۴۰۵ در جاده خداآفرین ـــ جانانلو، چهار نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.  
وحید شادی‌نیا، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در‌این‌باره به ایسنا گفت: ساعت 8 صبح چهارشنبه نهم اسفند امسال در محور خداآفرین ـــ جانانلو مابین توعلی و دیریلو یک دستگاه خودروی سواری کوئیک و پژوی ۴۰۵ با هم تصادف کردند. در ادامه نیروهای امدادی اورژانس به آنجا اعزام شدند. سه نفر در این حادثه فوت شده و چهار مصدوم به بیمارستان منتقل شدند. این در حالی بود که یکی از مصدومان هم فوت شد و تعداد قربانیان این تصادف به چهار نفر رسید. 

بازداشت شرور خطرناک  
یکی از اشرار و اوباش خطرناک استان تهران توسط عوامل سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز بازداشت شد. 
سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی البرز در این‌باره به جام‌جم گفت: در پی رسیدگی به پرونده‌ای با موضوع تخریب اموال شخصی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد توسط یکی از اوباش و اشرار استان تهران در منطقه گلشهر کرج، شناسایی مخفیگاه این متهم در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز قرار گرفت. متهم چون می‌دانست تحت تعقیب است، مدام مخفیگاهش را عوض می‌کرد. سرانجام با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه این اوباش سطح‌دار در منطقه کهریزک استان تهران شناسایی و او در آنجا بازداشت شد. 

بازداشت عامل قتل پزشک
یکی از عاملان قتل مسلحانه پزشک ماهشهری ظرف کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و بازداشت شد. 
مهدی محمدی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماهشهر استان خوزستان در این‌باره به ایرنا گفت: در پی وقوع تیراندازی اشخاصی ناشناس طی دو روز گذشته که به قتل یک پزشک در شهرستان بندر ماهشهر منجر شد، با دستور قضایی تحقیقات پلیسی در این رابطه آغاز شد. در بررسی اولیه و در تحقیقات میدانی مشخص شد مقتول با یک قبضه سلاح کلاشینکف به قتل رسیده و قاتلان از صحنه متواری شده‌اند.وی افزود: پس از بررسی محل چندین سرنخ به دست آمد که با جمع‌آوری مستندات موجود، متهمان موردنظر شناسایی و عملیات دستگیری متهمان آغاز شد. سرانجام رد یکی از متهمان به دست آمد و او بازداشت شد. علت و انگیزه قتل، اختلافات شخصی بوده است.

پایان فرار قاتل تیرانداز 
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در شهرستان جاسک خبر داد.
سردار علی‌اکبر جاویدان در این‌باره به سایت پلیس گفت: در پی وقوع یک فقره قتل عمد در جاسک هرمزگان و متواری‌شدن قاتل به استان سیستان و بلوچستان، شناسایی و دستگیری وی در دستورکار پلیس قرار گرفت. سرانجام محل اختفای قاتل در محله غریب‌آباد شناسایی و ماموران به آنجا اعزام شدند.  وی افزود: با توجه به این‌که مخفیگاه متهم دارای سه ساختمان مجزا بود، هر اکیپ به یک ساختمان وارد شد. از پشت‌بام یکی از ساختمان‌ها به ‌سمت ماموران تیراندازی کردند؛ البته در یک درگیری متقابل، قاتل در سلامت کامل دستگیر شد. با اعتراف متهم به قتل تحقیقات از او ادامه دارد. 

فوت کشاورز در سیلاب
یک کشاورز کاجویی در سیلاب روستا گرفتار شده و فوت کرد. محمد رئیسی، بخشدار ساربوک در استان سیستان و بلوچستان در این‌باره به مهر گفت: یکی از اهالی روستای عزیزآباد، بخش ساربوک شهرستان قصرقند که برای سرکشی از زمین‌های کشاورزی خود رفته بود، در حال عبور از بستر رودخانه کاجو، گرفتار سیل شد. پس از دو ساعت جست‌وجوی اهالی روستای «بوگ» جسد این کشاورز کشف شد.