خودزنی شوهر صیغه‌ای بعد از قتل مادر و دختر

خودزنی شوهر صیغه‌ای بعد از قتل مادر و دختر

مرد میانسال وقتی متوجه شد که همسر موقتش تصمیم به جدایی دارد با او درگیر شد و زن جوان و دختر 20ساله او را با شلیک گلوله کشت و خودش را هم با چاقو زخمی کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت 2 بامداد چهارشنبه نهم اسفند امسال صدای شلیک گلوله سکوت ساختمانی در محله نبرد تهران را درهم شکست. ساکنان آنجا سراسیمه از خانه‌های‌شان بیرون آمده و وقتی رد صدا را گرفتند متوجه شدند که شلیک‌های پی‌در‌پی از خانه مادر و دختری می‌آید که در طبقه اول ساختمان زندگی می‌کنند. به مقابل در خانه آنها رفتند و هر چه در زدند کسی در را باز نکرد و صدای ناله‌های خفیفی از آنجا شنیده می‌شد‌. موضوع را به پلیس 110 تهران اطلاع دادند و کمک خواستند. همزمان با حضور ماموران کلانتری نبرد در آنجا چند نفری از اقوام و اعضای خانواده مادر و دختر هم از راه رسیدند و گفتند، زن 40 ساله با آنها تماس گرفته و اعلام کرده که شوهر موقتش سلاح کلت، به خانه‌شان آمده و جان‌شان در خطر است.ماموران با شنیدن این موضوع، قفل در را شکستند و وارد آپارتمان شدند. جسد زن 50 ساله به نام شبنم و دختر 20 ساله‌اش به فاصله کمی از یکدیگر در اتاق‌نشیمن افتاده بود و بر اثر شلیک گلوله فوت شده بودند. کمی آن طرف‌تر هم مردی افتاده بود که بر اثر ضربه‌های چاقو زخمی شده و چاقوی خون‌آلود هم در دستش قرار داشت‌. سلاح کلت در چند قدمی‌اش دیده می‌شد. اقوام مقتولان در تحقیقات گفتند، مرد زخمی همان شوهر موقت زن کشته شده‌است‌. مرد زخمی به بیمارستان و جسد مادر و دختر هم به پزشکی قانونی انتقال یافت. ادامه تحقیقات نشان داد، شبنم مدتی قبل با مردی به نام شاهین آشنا شده و به عقد موقت وی در‌آمده و او به خانه آنها در رفت‌و‌آمد بود تا این‌که مدتی پیش شبنم متوجه شد که شاهین با زنی دیگر آشنا شده و با وی در ارتباط است‌. خیانت او باعث شد که شبنم دیگر تمایلی به ادامه زندگی با شاهین نداشته باشد؛ بنابراین با او درگیری و مشاجره داشت و تصمیم به جدایی از وی گرفته بود اما شاهین دست‌بردار نبود و برای جدایی طلاهایی که برای شبنم خریده بود را مطالبه کرد. در این مدت چند مرتبه به مقابل خانه او رفته اما موفق به دیدن زن جوان نشده بود. شاهین سر همین موضوعات با همسر موقتش درگیر بود تا این‌که نیمه شب بعد از تهدید تلفنی وی به مقابل خانه او رفته و به زور وارد شده و بعد از درگیری با مادر و دختر، اول مادر و بعد دختر او را که شاهد جنایت بوده با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس با چاقویی که همراه داشته، خودزنی کرده تا به زندگی‌اش پایان دهد.
محسن اختیاری، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌‌جم گفت‌: متهم زخمی در بیمارستان تحت درمان است و بعد از بهبودی، تحقیقات تکمیلی از او به اتهام دو قتل مرتکب‌شده صورت می‌گیرد.
سردار علی ولیپور گودرزی، رئیس‌پلیس آگاهی تهران بزرگ هم در این باره گفت: ماموران پس از حضور در محل قتل با جسد زن و مادر که به طرز هولناکی به قتل رسیده بودند‌، رو به رو شدند. زن میانسال با اصابت گلوله به سرش و دختر با اصابت گلوله به گلویش به قتل رسیده بودند. عامل جنایت هم در همان محل اقدام به خودزنی کرده بود.
وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان به دست آوردند زن ۵۰ ساله با قاتل حدودا هشت سال زندگی مشترک داشتند ولی به صورت مستمر با یکدیگر درگیر بودند به طوری که چند روز پیش از بروز حادثه با هم نزاع و درگیری داشته‌اند.