فضایی‌ها، علاقه‌مند به فرهنگ آمریکا!

فضایی‌ها، علاقه‌مند به فرهنگ آمریکا!

اگر موجودات فضایی واقعی باشند، باید واقعا به مطالعه‌ فرهنگ آمریکایی علاقه‌مند باشند؛ چون براساس یک نظرسنجی که به تازگی انجام شده، آمریکا کانون بشقاب‌های‌پرنده در کل جهان است.

براساس یک نظرسنجی که توسط «BonusFinder.com» انجام شده است، ۹۲ درصد کل مشاهدات گزارش شده از یوفوها در آمریکا اتفاق می‌افتد و ۱۲۶ هزار و ۹۴ مشاهده در تمام ایالت‌ها از زمان ارائه گزارش‌ها تاکنون ثبت شده است.همسایه‌ آمریکا در شمال یعنی کانادا، با تنها ۵۶۹۶مشاهده در بازه‌ زمانی مشابه در رتبه دوم قرار دارد. جالب اینجاست که سفینه‌های فضایی بیگانه دوست دارند مدت بیشتری در شمال بچرخند.برای نمونه مشاهده‌ بشقاب پرنده در کانادا بیش از پنج ساعت در هر رویت به طول انجامیده است. بر همین اساس بریتانیا با ۳۱۴۶ مورد مشاهده، سومین رتبه را دارد.

محبوبیت معدن در انتخاب رشته دختران
حتما شما هم این جمله را بارها شنیده‌اید که برای نشان دادن سختی یک شغل و گرفتن امتیازات ویژه می‌گویند «بعد از معدن، کار کردن در... سخت ترین کار دنیاست.» با این اوصاف تا حالا کسی سراغ خود معدنکاران نرفته و تمام سختی کار آنها در یک گزارش و روایت و شاید فیلمی کوتاه ختم شده‌است.شاید همین بی‌توجهی به شغل سخت معدن باعث شده تا خانم‌ها به زعم خودشان از حضورنیافتن آقایان بهره برده و سهم بیشتری از رشته معدن در دانشگاه‌ها را به خود اختصاص بدهند.بر اساس آمارهای موجود، از ابتدای تشکیل دانشکده معدن پیش از انقلاب، تا دهه ۷۰ این رشته کاملا پسرانه بوده و در حال حاضر حدود یک‌سوم دانشجویان رشته معدن دختر هستند.