عملیات شبانه برای دستگیری شرور قاتل

عملیات شبانه برای دستگیری شرور قاتل

شرور خطرناک که به دلیل چشم تو چشم شدن، عابری را با ضربه چاقو کشته و فرار کرده بود پس از چهار ماه در مخفیگاه جدیدش شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ فضل‌ا... سواری‌پور، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در تشریح این پرونده به خبرنگار جام‌جم گفت: ابتدای تابستان امسال درگیری خونینی به پلیس غرب استان تهران گزارش شد‌. ماموران با حضور در محل با جسد پسر جوانی رو‌به‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. با تحقیق از شاهدان ماجرا و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد، عامل این جنایت یکی از اراذل و اوباش خطرناک منطقه است. او به دلیل چشم تو چشم شدن با پسر جوان درگیر و او را با ضربه چاقو کشته بود.وی ادامه داد: با شناسایی هویت ضارب، تحقیقات برای دستگیری او آغاز شد. متهم تغییر مداوم مخفیگاه و قطع ارتباطش با خانواده، سعی می‌کرد از دید پلیس مخفی بماند پس از چهار ماه از این جنایت و با یک کار علمی در مخفیگاه جدیدش در احمدآباد مستوفی شناسایی شد‌. رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران خاطر نشان کرد: در زمانی که متهم را زیرنظر داشتیم، او درمسیر خانه با عابری دیگر هم درگیر شد. سرانجام شامگاه شنبه وارد عمل شده و متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردیم که تحقیقات از او با دستور قضایی ادامه دارد. 
 
هشدار پلیس
سرهنگ سواری‌پور در پایان با هشدار به شهروندان گفت: متاسفانه همراه داشتن چاقو ازسوی افراد یکی ازدلایل وقوع قتل‌های خیابانی است‌. این افراد در زمان درگیری به‌دلیل پایین بودن آستانه تحمل، از چاقو استفاده کرده و با قتل طرف مقابل، خانواده‌ای را داغدار و خودرا گرفتار می‌کنند. این متهمان پس ازدرگیری ازکار خود ابراز پشیمانی می‌کنند و می‌گویند: «کاش هیچ‌وقت چاقو همراه نداشتم» که دیگر فایده‌ای ندارد.