قتل زنی در درگیری خانوادگی

قتل زنی در درگیری خانوادگی

زن میانسال پس از درگیری با همسر و پسرش با ضربه‌های چاقو کشته شد.

به گزارش خبرنگار جام جم، کارآگاهان پلیس غرب استان تهران پس از گزارش درگیری خانوادگی در محله وجه‌آباد نسیم‌شهر، راهی محل شدند. آنها پس از ورود به خانه با جسد زن میانسالی رو‌به‌رو شدند که با ضربه چاقو مجروح شده بود. زن مجروح سریعا به بیمارستان منتقل شد اما براثر شدت جراحات وارده جان باخت و تیم جنایی را در برابر پرونده قتل قرار داد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد این زن پس از درگیری با همسر و پسرش، با ضربه‌های چاقو مجروح شده است. با کشف این سرنخ، همسر و پسر مقتول دستگیر شدند که در جریان تحقیقات به این درگیری با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کردند. درحال حاضر متهمان در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات برای این‌که مشخص شود چه کسی ضربه‌های مرگبار را زده، آغاز شده است. 

بازداشت زن مواد فروش 
زن سابقه‌دار که مواد فروشی می‌کرد دوباره بازداشت و ۲۵کیلوگرم حشیش از او کشف شد. 
سرهنگ حسین باباپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در این باره به سایت پلیس گفت‌: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از طریق گزارش‌های مردمی از فعالیت یک زن موادفروش در جنوب تهران با خبرشدند و تحقیقات در این باره آغاز شد. همزمان با تحقیقات پلیسی معلوم شد ماجرا صحت دارد و این زن فردی سابقه‌دار بوده که بعد از آزادی از زندان دوباره فروش مواد مخدر را از سر گرفته است. این زن در پوشش اجاره خانه‌ای در منطقه نازی‌آباد تهران اعمال مجرمانه خود را انجام می‌داد. در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهم، او بازداشت شد. در بازرسی ازمخفیگاه او25کیلوگرم مخدر حشیش که در خانه‌اش ماهرانه جاسازی شده بود، کشف و متهم زن در تحقیقات به جرایمش اعتراف کرد.

کشف مار پیتون در زباله 
مار پیتون که در سطل زباله یکی از مناطق شهری آمل رها شده بود از سوی آتش‌نشانی زنده‌گیری شد.
روح ا...اسماعیلی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل استان مازندران به ایرنا گفت‌: این مار که بچه پیتون و حدود ۷۰سانتی‌متر طول آن بوده از گونه‌های خانگی و در یکی از سطل‌های بزرگ زباله در بلواربنفشه درشهر آمل رها شده بود. نیروهای امدادی به محل اعزام وبه زنده‌گیری این مار اقدام کردند. درادامه این مار به پارک طبیعت درشهر چمستان منتقل شد.

2کشته درتصادف جایگاه سوخت 
بی‌احتیاطی و ناتوانی راننده تریلر در کنترل ماشین در یکی از جایگاه‌های سوخت اتوبان آبیک، باعث مرگ زن و مردی شد.
زن مسافر و مرد دکه‌دار در حادثه رانندگی درجاده آبیک فوت شدند. سرهنگ بهروز لامعی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبیک استان قزوین به فارس گفت: این راننده تریلر بر اثر بی‌احتیاطی وارد یکی از جایگاه‌های سوخت در اتوبان آبیک شد و با پرایدی تصادف کرد و بعد با دکه نزدیک این خودرو هم برخورد کرد. فروشنده جوان دکه و یکی از سرنشینان پراید که خانم بود و برای خرید به دکه رفته بود، فوت شدند و راننده تریلر هم بازداشت شد.